ПРОДУКЦИЯ
СЕРВИСНЫЙ БЛОК
МЕНЮ

ПРаТ «СБК» - кращий експортер 2017 року!


5 червня під час проведення виставки-презентації промислової продукції київських виробників «Зроблено у Києві» у Міжнародному виставковому центрі, СБК отримала відзнаку «Кращій експортер 2017 року».
Слобожанська Будівельна Кераміка, що є одним з провідних підприємств виробничого кластеру, отримала нагороду "Кращий експортер року". Нагорода була визначена Київською торгово-промисловою палатою за результатами фінансово-господарської діяльності підприємства у 2017 році.

Нагородження відбулось під час виставки-презентації промислової продукції київських виробників «Зроблено в Києві». Конкурс серед експортерів Києва був запроваджений з метою стимулювання розвитку експортноорієнтованого виробництва у місті Києві, сприяння підвищенню престижу київських виробників на світовому ринку, збільшенню обсягів експорту, підвищення якості та конкурентоздатності експортної продукції. Ця подія відбулась під патронатом Міжнародної торгової палати і за підтримки Кабінету Міністрів України.

«Перемога у конкурсі «Кращий експортер року» – це відзнака потужності столичних підприємств, засвідчення їхнього вагомого внеску у розвиток економіки міста Києва», – зауважив директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Андрій Мельничук.

«Приємно отримати відзнаку від держави за ту роботу, яку ми робимо вже понад 10 років. Ми першими відкрили нові шляхи реалізації керамічної цегли за кордон, і з того часу залишаємося безперечним лідером в експорті даного виду продукції.

Щодо тенденцій розвитку, хочеться окремо підкреслити зміну полярності в експортних продажах. Якщо раніше увага СБК була зосереджена на Східних ринках, то з 2014 року ми вийшли та почали активне просування цегли СБК на ринки Західної Європи, і якраз в минулому році були отримані перші результати тих значних та довготривалих зусиль. Але це тільки перші кроки, ми розвиваємо і плануємо рухатися в цьому напрямку і надалі.» - поділився враженням з приводу отримання нагороди провідний спеціаліст СБК з експорту, Ігор Герей-Запопадний.