ПРОДУКЦИЯ
СЕРВИСНЫЙ БЛОК
МЕНЮ


КЕРАМІЧНИЙ БУДИНОК

Блок КФ-38 (25)

Лицевой керамический кирпич

Блоки межэтажного перекрытия

Клинкерный кирпич

Блоки 2NF

Лицевой глазурованный кирпич

Блоки КФ-10

sbk_inter
Енергоефективність

Енергоефективність стала дуже важливим критерієм при виборі стінового матеріалу. Керамічний порізований блок СБК 38П+Г є еквівалентом традиційної стіни з рядової повнотілої цегли завтовшки 120см. Такі високі показники опору теплопередачі забезпечуються за рахунок численних повітряних камер, а також внутрішніх мікропор в самому матеріалі. Мікропори утворюються завдяки натуральній деревній тирсі, яка додана у глину спеціально для цієї мети.3E Advantages

Економне будівництво

Зниження ваги конструкції стін, завдяки порожнистості великоформатних блоків, що дорівнює 50-53%, дозволяє знизити не лише навантаження на фундамент, але й витрати на його облаштування. Система «паз - гребінь» не вимагає зв'язування цементом, що знижує витрату кладочної суміші. Використання блоків 38 і 44 см. дозволяє економити на теплоізоляції.

 Екологічність

Тисячоліттями людина використовує глину для будівництва житла. Поєднання природної глини і сучасні технології - це формула екологічного житла від СБК. При використанні керамічних блоків, лицьової та клінкерної цегли ми використовуємо тільки 100% натуральної сировини, що підтверджено сертифікатом «Екологічно і безпечно» та «Green Label».

 Надійні інвестиції

Інвестиції в будинок з керамічної цегли - це цінності, які Ви з упевненістю передасте майбутнім поколінням. Цегляні будинки давно завоювали довіру, тому що століттями зберігають природний первинний зовнішній вигляд, тепло та затишок ваших осель.

 Індивідуальність і різноманітність кольорів

Різноманітність кольорів і фактур керамічної лицьової цегли задовольнять будь-які Ваші естетичні запити. Застосування ангобованої, декорованої і глазурованої цегли, а також змішання різних кольорів серії «Мікс дизайн» створює воістину безмежні можливості вибору для самовираження. Створіть свій унікальний фасад, який буде тільки у Вас. Колір і фактура цегли стійкі до різких перепадів клімату і не змінюються з часом, чого не скажеш про інші матеріали.

 Високі темпи будівництва

Блок 2НФ є еквівалентом 2,12 звичайної цегли. Великоформатні блоки 25 см. І 38 см. замінюють 10,5 і 10 одиниць традиційної цегли. За рахунок великого формату і відмінних геометричних параметрів забезпечуються високі темпи будівництва.

 Міцність і безпеку

Показники міцності цегли позначаються маркою (М100-М300) і підтверджені сертифікатами. Також, керамічна цегла  не є горючим матеріалом, що не сприяє поширенню вогню і підвищує Вашу безпеку.