ПРОДУКЦИЯ
СЕРВИСНЫЙ БЛОК
МЕНЮ

ПРОДУКТИ
Тенісіт - це покриття для тенісних кортів (грунтовий корт). Так само його використовують як покриття для будь-яких інших спортивних, ігрових або дитячих майданчиків. В якості основної складової тенісіту використовується перемелена керамічна цегла високої якості.

 Класичний тенісний корт - грунтовий. Грунтові корти вважаються найбільш комфортними, з високим відскоком м'яча, найменш травмонебезпечні. Відповідно, темп гри на них найповільніший, з довгими розіграшами. Цей тип корту дуже популярний в Європі - на грунті проводиться Відкритий чемпіонат Франції та інші турніри Великого Шолома.

 Для облаштування тенісного корту з тенісіту використовують подрібнену цеглу (цегляну крихту), гашене вапно, глину і пісок. Змішавши ці компоненти, отримуємо матеріал для улаштування спортивних майданчиків, благоустрою територій. Покриття на основі меленої цегли і вапна при грі забезпечує більш повільний відстриб м'яча.

 Отримана сипуча речовина володіє високими пружними якостями, вона не дає сильного навантаження на ноги гравців, що знижує ймовірність травм при грі. Завдяки дрібним часткам цегляної крихти, на таких спортивних об'єктах можна грати навіть при невеликому дощі. Ноги спортсменів не будуть ковзати по поверхні майданчика, що робить тенісіт дійсно універсальним при будь-яких погодних умовах. Він дуже добре пропускає воду і швидко висихає, почати гру можна через півгодини після сильних опадів.

 Керамічна крихта СБК для приготування теннісіту має цегельно-червоний колір і поставляється в таких упаковках:

- в біг-бегах вагою 1000кг.;

- в поліетиленових мішках по 10кг і 25кг.

tennisit